Home

Naruto uzumaki postavy

Naruto - postavy

Původní texty, obrázky, nebo zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny. Tento web používá soubory cookie, přítomností zde s tím souhlasíte Uzumaki Naruto. Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal zlobit, aby si tak získal pozornost ostatních

Uzumaki Naruto bydlí ve skrité listové vesnici.Od malička se ostatní děti Narutovi vyhíbali a proto neměl moc přátel.Děti a jejich rodiče se Narutovi vyhíbali protože má ve svém těle démona zvaného devítiocasá liška.Jednou až však podelší chvíli Naruto vyroste tak si jeden jeho učitel ho oblíbyl a stali se z nich. Postavy, zvířata a summony ze seriálu NARUTO. Tento článek a také odkazy na postavy mohou obsahovat údaje, které jste ještě neviděli/nečetli. Jejich přečtením můžete přijít o zážitek ze seriálu/komixu. Pokud si jste jistí, že jste viděli/četli vše a nebo že to chcete vědět dopředu, tak pokračujte ve čtení Úvod » Postavy. Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal zlobit, aby si tak získal pozornost ostatních

Postavy :: Naruto

 1. Uzumaki Naruto bydlí ve skrité listové vesnici.Od malička se ostatní děti Narutovi vyhíbali a proto neměl moc přátel.Děti a jejich rodiče se Narutovi vyhíbali protože má ve svém těle démona zvaného devítiocasá liška.Jednou až však podelší chvíli Naruto vyroste tak si jeden jeho učitel ho oblíbyl a stali se z nich kamarádi.To byl jediný koho poprvé Naruto znam a.
 2. Naruto Uzumaki (japonsky うずまきナルト, Uzumaki Naruto) je hlavní postava mangy a později i anime seriálů Naruto a Naruto: Šippúden, jejichž autorem je Masaši Kišimoto.Naruto je nindžou Skryté Listové vesnice, v jehož těle je však zapečetěn devítiocasý liščí démon Kurama, který při Narutově narození napadl Listovou vesnici, a aby nebyla zničena, zapečetil.
 3. Naruto (japonsky ナルト) je japonská šónen manga, kterou vymyslel a nakreslil Masaši Kišimoto.Příběh sleduje chlapce Naruta Uzumakiho, který se v Listové vesnici učí na akademii pro nindža bojovníky. Naruto je energický, zbrklý a cílevědomý. Jeho snem je stát se nejvyšším a nejmocnějším nindžou ve vesnici — hokagem, což v nindžovském světě znamená něco.
 4. Úvod > Postavy. Vyhledáván Naruto Uzumaki . Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil, byl do něho zapečetěn devítiocasý liščí démon, Kurama (九喇嘛), který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal zlobit, aby si.
 5. Postavy Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta použitím techniky Fuuin Jutsu: Shiki Fuujin
 6. Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta použitím techniky Fuuin Jutsu: Shiki Fuujin

uzumaki naruto Příjmení Uzumaki (渦巻) je slovní hříčka. Znamená to trojrozměrná spirála, něco jako vír. Listová vesnice má symbol lístku, který je nakreslen jako spirála se šipkou. tolko málo postavy a co pein minato 3.hokage 2.hokage fist.hokage akamaru sasori deidara itachi kabuto raikage kakazu a este uplne. Postavy z NARUTA. Truhlářství - Stolařství Je vedlejší postava tohoto anime je sencei Týmu 7, jehož žáky jsou a nebo byli Uzumaki Naruto, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke. Kakashi je zvláštní ninja z listové má v jednom oku sharingan od jeho nej. přítele Uchiha Obita, protože Kakashi o své přišel tak mu Obito jedno své. Úvodní stránka > Naruto > Postavy-konoha > Uzumaki Naruto . Naruto Uzumaki. Naruto je hlavním hrdinou stejnojmenné mangy a anime Naruto. Žil a také stále žije ve vesnici Konoha[Listová]. O Narutově narození se toho moc neví, jelikož vše je přísně utajováno. To jediné co víme je to, že hned po jeho narození byl do něj.

!!!Naruto Uzumaky!!! postavy

ninjovia - NARUTO UZUMAKI - POSTAVY

 1. Nechi vás nějak komadovat, ale jak se zdá, skoro o Narutovi nic nevíte, na začátku mu je 12 a poté co se vrátí, což už je Shippuden mu je 15 takže za 1. nemůže Narutovi, Sasukemu a Sakuře být 18+ absolutní blbost! fakt nevim kde si to sebrala -.-'
 2. [[Kategoria:Klan Uzumaki]] Naruto Uzumaki (うずまきナルト, Uzumaki Naruto) jest shinobi z Konohagakure oraz obecną reinkarnacją Asury Ōtsutsuki. Stał się jinchūriki Dziewięcioogoniastego Lisa w dniu swoich narodzin co spowodowało, że był unikany przez większość mieszkańców w czasie swojego dzieciństwa. Po zostaniu geninem i dołączeniu do Drużyny 7, Naruto ciężko.
 3. Uzumaki Naruto. Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta použitím techniky Fuuin Jutsu: Shiki.
 4. Postavy; Naruto pečlivě sleduje život chlapce, kterého se obávají a nenávidí vesničané skryté listové vesnice Konoha. Nedůvěra chlapce má málo společného se samotným chlapcem, ale to, co je uvnitř něj, způsobuje úzkost. Naruto Uzumaki Akamaru Sasuke Uchiha.
 5. Úvod » Naruto postavy. Tým 7 . Uzumaki Naruto Uchia Sasuke Haruno Sakura Hatake Kakashi. Tým 8 . Inuzuba Kiba Hyuuga Hinata Aburame Shino Yuuhi Kurenai Komentáře. Přidat komentář Jméno: Nadpis: Text: Přehled komentářů.
 6. Úvod » Naruto-Postavy » Naruto Uzumaki. (Konoha).Je v týmu 7 který tvoří:Naruto Uzumaki,Sakura Haruno,Sasuke Uchiha a jejich senpai Kakashi Hatake.Je do něj zapečetěn Kyuubi(devítiocasý démon).Miluje Sakuru a jeho rival je Sasuke.Do Naruta je zamilovaná Hinata Hyuuga.Naruto je velmi uřvaná a sprostá postava

Naruto - Postavy

 1. Uzumaki Naruto - 16 let Yakushi Kabuto - 23 let Yamanaka Ino - 16 let Yamanaka Inoichi - 38 let Yamashiro Aoba - 34 let Yamato - 26 let Yashamaru - 27 let Yuuhi Kurenai - 31 let Yuura - 28 let Zaku Abumi - 14 let Zangei - 36 le
 2. Uzumaki Naruto Hlavní postava celého příběhu. Před několika lety byl na ochranu vesnice Konoha do jeho těla uvězněn liščí démon. Naruto užívá sil démona k přemožení nepřátel. V dětství se jej všichni stranili kvůli démonu, jenž pobil mnoho vesničanů. Sám se chová poněkud ztřeštěně, co se týká děvčat
 3. Další postavy. Příspěvky. Hyuuga Neji. 26. 2. 200
 4. Uzumaki Naruto. Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web. Uzumaki Naruto. Úvod; Animace; Vzkazy; Lepší stránka; Informace; Informace; Postavy; Jutsu; Zde jsou nejhlavnější postavy:----->>>>> :D Můžete lištovat je to moc velké. Tvorba webových stránek na.
 5. test Naruto uzumaki postavy (nezveřejněné) Autor: Wili (anonym)... vloženo 15.2.2009. Upozornění: Tento test pravděpodobně obsahuje chyby nebo je jinak závadný. Nic nebrání tomu, abyste si jej vyzkoušeli, ale výsledky je třeba brát s rezervou, a případně se nerozčilovat. Test.
 6. Naruto Uzumaki. Naruto Uzumaki. Uložil(a) Girl with many interests. 3. Naruto Uzumaki Manga Anime Naruto And Sasuke Postavy Anime Legrační Obrázky Nápady Na Tetován.

Naruto Uzumaki!! (うずまきナルト!!, Uzumaki Naruto!!) je 1.kapitola ze série Naruto. Obsah[zobrazit] Shrnutí Naruto vyvádí další lumpárnu - maluje na obličeje Hokagů, nejsilnějších ninjů ve vesnici. Musí si pro něj dojít jeho mistr na Akademii, Umino Iruka, který je naštvaný a nechá celou třidu včetn Úvod » Postavy » Naruto Uzumaki. Naruto Uzumaki. 5. 11. 2007. Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha). Ino Yamanaka Ino Yamanaka ino.jpg Yuuhi Kurenai Yuuhi Kurenai Yuuhi Kurenai.jpg Kiba Inuzuka Kiba I Naruto, zdánlivě obyčejný chlapec, který však disponuje několika výjimečnými a nezvyklými schopnostmi. Za prvé je neskutečně zbrklý a také mnohdy velice otravný, za druhé v sobě třímá moc devítiocasé lišky, která v době jeho zrození ohrožovala jeh Read *postavy* from the story Takateka-cesta ninji[Naruto ff] by Hosigaki (Sakami~Hosigaki) with 389 reads. štěstí, oc, uzumaki. Zde tu budou hlavní postavy př..

Uzumaki Naruto Rendan (Uzumaki Naruto kombo) Uzumaki Naruto Nisen Rendan (Uzumaki Naruto kombo, 2000 úderů) Bunshin no Jutsu (klon) Kawarimi no Jutsu (náhrada, přemístění) Henge no Jutsu (přeměna) Kakuremino no Jutsu (kabát neviditelnosti) Element: Fuuton. Mise: D-Rank: 7 C-Rank: 1 B-Rank: 1 A-Rank: 2 S-Rank: 0 . Věk: 12 let. Uzumaki Naruto Naruto Uzumaki (japonsky うずまきナルト, Uzumaki Naruto) je hlavní postava mangy a později i anime seriálů Naruto a Naruto Shippuden, jejichž autorem je Masashi Kishimoto. Naruto je nindžou Skryté Listové vesnice, v jehož těle je však zapečetěn devítiocasý liščí démon Kyuubi, který před lety napadnul. UZUMAKI NARUTO-narodil se 10 října-jeho krevní skupina je B Je to hlavní postava celého seriálu. Celý děj se zakládá kolem této postavy. Jeho dětství nebylo nijak příjemné, a všichni ho odvrhovali. To z důvodu, že do něj ještě jako nemluvněte třetí hokage zapečetil jednu bájnou nestvůru, která útočila na Listovou Naruto Uzumaki: Jméno v kanji: Dosud nebyla vložena žádná charakteristika postavy! Moje hodnocení.

Úvod » Postavy » Uzumaki Naruto. Uzumaki Naruto. 26. 2. 2012. Tak a máme tu první postavu. Začneme úplně od začátku, takže kdo jiný by nám mohl připadnout na mysl, než Uzumaki Naruto. Uzumaki Naruto, na začátku mangy dvanáctiletý, v nynější době je mu zhruba 16,5. Je třetím jinchuurikim Kuramy (kyuubiho) Naruto Uzumaki Úvod » Další postavy » Rock Lee. Rock Lee. 26. 2. 2008. Rock Lee (ロック・リー) je velmi temperamentní taijutsu (boj na blízko) specialista a je příkladem lidské píle. Není schopný používat ninjutsu (ninja techniky) ani genjutsu (iluzorní techniky). Když byl studentem na Ninja akademii, tak se mu ostatní. Naruto Uzumaki; Postavy; Poslední fotografie Fotoalbum. Vyhledávání Archiv Kalendář << září / 2019 >> RSS Přehled zdrojů ; Statistiky Online:. vse o narutovi. Vy ZMR** co se vám nelíbí naruto a jen oxidujete a píšete blbý komentáře rovnou opust'te stránku a jinak děkuji za návštěvnost píšu to 2.července a už stránku navštívilo 422 lidí takže moc děkuji Admin:Saba[Mr] SG-unner.... Naruto Uzumaki. Naruto. Naruto Uzumaki Kakashi Naruto And Sasuke Monstra Culíky Perspektiva Kreslit. Další informace... Uložil(a) Geek Zone. 89. Lidé zbožňují také tyto nápady..

V českém znění: Radek Hoppe (Naruto Uzumaki), Petr Gelnar (Sasuke Učíha), Regina Řandová (Sakura Haruno), Ludvík Král (Kakaši-sensej, další postavy), Kateřina Halešová (Ino Jamanaka), Ivo Novák, Ivana Měřičková, Bohuslav Kalva (Třetí Hokage, Džiraja, další role) a další Překlad: Evelina Koublov Naruto Úvod Serial Postavy Naruto shippuuden Klany Jutsu Zajímavosti ‚ Vysvětlivky Zbraně a vybavení Bijuu Filmy Hry Chakra Techniky Organizace a Týmy Fan's galery Vzkazy Mapa stráne Poslední fotografie Akatsuki. Vyhledáván Kakashi postavy Kakashi Hatake Narutopedia Fando . Hatake Kakashi je Jounin dohlížející na Tým 7, ve kterém je Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke a Haruno Sakura. Přestože se zdá jako nezajímavý, tak je vysoce kvalifikovaný ninja, který má schopnost používat více než tisíce Jutsu

Naruto > Postavy

18.9.2020 - Explore Michelle's board Naruto Funny, followed by 2770 people on Pinterest. See more ideas about naruto, naruto uzumaki, umění manga Boruto Uzumaki (うずまきボルト, Uzumaki Boruto) je shinobi z vesnice Konoha z klanu Uzumaki a přímý potomek mocného rodu Hyūga, jenž s tímto rodem spojen skrz svou matku. Přes prvotní odpor k otci, jenž se naplno věnuje práci Hokageho, takže není příliš k zastižení doma. Boruto později přichází na to, co obnáší práce jeho otce a začne jej plně respektovat První výskyt dané postavy v manze či anime. věk Věk postavy. Pokud je věk postavy v první a druhé řadě (Naruto: Šippúden) odlišný, uvádí se oba údaje. datum narození Datum narození postavy. Uvádíme zpravidla den a měsíc narození. krevní skupina Typ krevní skupiny postavy. výška Výška postavy v centimetrech Úvodní stránka > Postavy > Uzumaki Naruto Uzumaki Naruto. Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný

Naruto Uzumaki - sage mode - rasengan by HonYakusha-san

Naruto Uzumaki - Wikipedi

Naruto - Wikipedi

 1. Hlavní postavy z Naruta. Týmy:Tým 7-Hatake Kakashi,Haruno Sakura,Naruto Uzumaki,Uchiha Sasuke. Tým 8-Yuuhy Kurenai,Hinata Hyuuga,Aburame Shino,Inzuka Kiba+pes Akamaru. Tým 10-Sarutobi Asuma,Yamanaka Ino,Nara Shikamaru,Akimich Chouji. Tým Gai-Maito Gai,Rock Lee,Hyuuga Neji,TenTen.
 2. Konohamaru!! (木ノ葉丸!!, Konohamaru!!) je 2.kapitola ze série Naruto. Obsah[zobrazit] Shrnutí Naruto se fotí na registraci ninji celý pomalovaný. Třetí chce, aby se přefotil. V tu chvíli vbíhá do třídy Konohamaru, vnuk Třetího, a vyzývá ho dnes už po dvacáté na souboj. Při utíkání na Třetího zakopne a obviňuje Naruta, že zde dal past. Naruto popadne Konohamara.
 3. Týmy a skupiny Tým 7. Popis: Tým sedm/ý je asi nám všem nejznámější.Má 4 členy,jejímyž jsou Naruto Uzumaki,Sasuke Uchiha,Haruno Saskura a jejich mistr a jounin Hatake Kakashi.Tento tým jako první prošel zkouškou Hatake Kakashiho.Tento tým ja také pravděpodobně nejsílnější v..
 4. Postavy z Naruta , ruční pečetě,démoni . Naruto Uzumaki. naruto od klukčiny k Hokagem

Naruto Postavy. Příspěvky. Ino Yamanaka. 23. 9. 200 NARUTO postavy uzumaki naruto Naruto Uzumaki vs Kiba Inuzuka. V chunninských zkouškach bude bojovat s Kibu Inuzukou.Nejdřív to bylo těžký a vyhraval Kiba, ale pak Naruto zjistil jak ho porazit a nakonec ho porazí a Kiba zustane v nemocnici. Po zapase s Naruto Uzumakim a Kibou Inuzukou dostal od Hinaty Hyuugy mastičku na devítiocaseho démona jménem Kyuubi test Naruto-Postavy Uzumaki. Kdo je to a jaké je jeho příjmení? Jiraiya. Neji Hyuuga. Shikamaru Nara. Jak se jmenuje Narutův otec a Narutova matka? To se neví. Kushina Uzumaki a Namikaze Minato. Kushta Uzumaki a Namikaze Minato. zadat heslo pro úpravu

Postavy :: Naruto.c

 1. Ne všechny postavy jsou snadno hratelné. U některých důležitých SS odzkouší zdatnost hráče, aby se ověřilo, zda-li postavu zvládne. Berte to tedy na vědomí. A (4. Naruto Uzumaki -- uzumaki-n Natori Natsuhi Nauma Nawaki Neji Hyūga Nejiri Nekobaa Nerugui Ni Nigiri Umeboshi Ninkame Nishi Nobori Nurari Nōz
 2. a 2 naruto shippuuden film1 Ve FULL HD a Naruto Movie 3 Full HD je to v rubrice naruto hd 1920x1024. Joooo konečne něco pro lcd Tv s full hd (572
 3. Naruto (japonsky ナルト) je japonská šónen manga, kterou vymyslel a nakreslil Masaši Kišimoto.Příběh sleduje chlapce Naruta Uzumakiho, který se v Listové vesnici učí na akademii pro nindža bojovníky. Naruto je energický, zbrklý a cílevědomý. Jeho snem je stát se nejvyšším a nejmocnějším nindžou ve vesnici — hokagem, což v nindžovském světě znamená něco.
 4. Naruto Uzumaki. Vitajte na stránke o Narutovi.Naruto je japonský animovaný seriál.Pokiaľ toho o Narutovi moc neviete dozviete sa to v sekcii Čo je Naruto.V strede stránky je vyhľadávanie takže si môžete všetko vyhľadať
 5. Postavy. Příspěvky. Aburame Shino. 29. 10. 2008. Hatake Kakashiv týmu s:Uzumaki Naruto a Haruno Sakura Celý příspěvek | Rubrika: Postavy | Komentářů: 0 Naruto Uzumaki. 20. 10. 2008. tým 7původ: skrytá Listová vesniceučitel: Hatake Kakashi...v týmu s:Haruno Sakura a Uchiha Sasuk
 6. Stránky o jednom z nejlepších seriálů na světě - Naruto.Přijdi snad se ti tu bude líbit, ale za zkoušku nic nedáš!;) Naruto - Ostatní postavy Jdi na obsah Jdi na men

naruto > Postavy

Pin by Ekiru on Anime - Naruto | Kůň

Uzumaki Naruto Konoha

Postavy. Naruto - hry. Jak určitě každý ví, tak Naruto Uzumaki je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na vesnici schovanou v listí (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon (devíti ocasá liška) - Kyuubi no Youko. Naruto Uzumaki je protagonista stejnojmenného anime a mangy. Narodil se v Listové vesnici Čtvtému Hokage jménem Minato Namikaze a matce jménem Kushina Uzumaki. Stejně jako jeho matka pochází z klanu Uzumaki. Naruto měl za ta léta hodně vzhledu. Třeba od prvního dílu až do dílu 220 má oranžovo-modrou mikinu a oranžové tepláky. Na hlavě má 2 díly brýle v zelené barvě. Naruto Uzumaki Gaara Postavy Anime Skeče Umění Manga Róby Zvířata Kunst Draw. The Forgotten Child of Destiny - 7. Naruto's return. Naruto Uzumaki-Namikaze grew up being hated, despised, beaten, and abused all because of what he held within him. The nine tailed demon fox that nearly destroyed the village and killed many people Naruto postavy. Příspěvky. Sasuke Uchiha. 2. 7. 200 Naruto vídává na ostrov kde se Naruto naučí ovládat sílu 9 ocasé lišky.Pomůže mu v to shinobi jménem Killer Bee (8 osací jinchuriki).Je to těžké ovládnou lišku hlavně poslední úkol kdy ji musí porazit pomůže mu jeho máma Kushina Uzumaki a řekne mu jak se seznámila z jeho otcem Namikaze Minatem (4 hokage)

uZuMaKi NaRuTo - naruto postavy

Poslední fotografie Tým 8. Oblíbené odkaz NARUTO UZUMAKI Úvod » ROCK LEE Je to ten nejrozkošnější pár a nejrozkošnější postavy z celého Naruta...(ano ano, Naruto je hned za nima :D) Já si nejdřív myslela (a ted to beru pouze z vzhledové části) že mím favoritem bude Sasuke...to je tak samozřejmý....je vážný, mlčenlivý, krásné střapaté vlásky a černá. Zde najdete povídky z Naruto a Naruto Shippuuden....Dále se taky seznámite s postavami. O mně Ostatní Adopce Inuyasha Bleskovky Naruto postavy Naruto openings Spřátelené blogy Naruto S. episody Shippuuden postavy Shippuuden openings Povídky Naruto-moje povídky Inuyasha-povídky Naruto Uzumaki (Shippuuden) 29. červenec 2008. Hatake Kakashi. Hatake Kakashi je Jounin ze Skryté Listové Vesnice (Konohagakure), který se stará o trénink týmu 7, ve kterém jsou Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke a Haruno Sakura. Také je znám jako Kopírovací ninja Kakashi nebo Sharingan Kakashi. Uvádí se, že zkopíroval více než tisíc technik pomocí svého levého oka, ve kterém má Sharingan (vrozená vlastnost klanu Uchiha) Průvodce postavy pro Akamaru z Naruto. Zahrnuje biografii charakteru, galerii a kompletní seznam postav se kterými vystupuje

Naruto - postavy

Boruto, Naruto Shippuden, Bleach, Útok Titánů, One Punch Man, Soul Eater, Sokugeki No Sōma, Death Note, Violet Evergarden, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Made In Abyss, Magi: The Labyrinth of Magic, Cowboy Bebop, Tate no júša no nariagari, Avatar Legenda o Aangovi, Trigun, Legenda Korry, Hunter x Hunter online s českými titulk Profil uživatele uzumaki naruto, diskuze, články, obrázky z galerie, hry a postavy z herny, přátelé, komentáře uživatelů

Informační stránka pro hráče v mé jeskyni na serveru www.Aragorn.c Naruto Uzumaki Postavy Anime Anime Meme Kreslený Komiks Smích. Sasuke+Naruto find Yaoi by Uzucake on DeviantArt. OP, THERE GOES KAKASHI'S PORN! Sasuke+Naruto find Yaoi. Manga Anime Gaara Postavy Anime Páry Anime Ninjas Anime Meme Legrační Obrázky Kreslený Komiks

Naruto 1 - Naruto Uzumaki Ostatní postavy Sasuke a Sakura (velmi originální jména) jsou tak vyváženě otravné a zároveň sympatické, že byste je proflákli stejně jako Naruta. Humor je fajn, scénář také, ale příběh poměrně natáhnutý, myslím že by vystačil na 100 stran.. Moc se mi to líbí, mnohem více než předchozí Naruto. Postavy jsou víceméně vyspělejší, umí více cool technik a tak nějak už znají cestu, po které se mají vydat. Jediné s čím nejsem 100% spokojena, je nová hudba, v předchozím Narutovi přece jen byla o několik řádů lepší

NARUTO UZUMAKI Postavy z NARUT

Naruto:Naruto Uzumaki je ten blonďatý spratek co pořád vykřikuje, že bude vůdcem vesnice a neustále do sebe cpe ramen (japonské jídlo). Když netrénuje, sní o tom, že začne randit se Sakurou, ovšem ta má oči jenom pro Sasukeho, kterému se zase úspěšně daří ji ignorovat Naruto Uzumaki je sirotek z vesnice skryté v lisí, která je jednou ze 4 velkých vedoucích vesnic. Narodil se do světa míru, ale jeho životem skončila válka, při které byl již skoro celý národ vyhlazen. Pohromou byl démon, který na vesnici seslal jeden z nejsilnějších lidí Uchiha Madara

Uzumaki Naruto

Všechna anime patří jejích Autorům a Tvůrcům. Vytvořte si www stránky zdarma! Webnode. Úvodní stránka Mapa stránek RSS Tis Zatím nebyl vložen žádný komentář Portrét Menu Úvod; Fotoalbum; zbraně z narut

Uzumaki Naruto :: Bendologi

Naruto postavy. Příspěvky. Hyuuga Hinata. 12. 7. 200 Jméno: Uzumaki Naruto Datum narození; věk: 10.10., nikdo neví kolik přesně Narutovi je, ale aby jsme jeho věk přiblížili můžeme říci, že o kolo 17 Titul: Genin Podoba: Naruto je štíhlé, lehce svalnaté postavy, vysoký přibližně 175cm, vzhledem velice podobný svému otci. Plné tváře a nevýrazné lícní kosti. Jeho jinak časem nepoznamenaná tvář nese na každé.

Manga : Kushina s Minatem a Jiryiayou. Posledni komentare 12.02.2008 14:13:29: . 26.01.2008 12:54:10. komentáře (1) zobrazit cel Naruto Uzumaki. Hlavní administrátor a majitel tohoto webu a obsahu Hl. administrátor také na : www.naruto-cz.tym.cz Email: naruto-cz@email.c naruto a hinata jsou hustý pár. je to jeden z párů z naruta který se k sobě vážně hodí Uzumaki Naruto Uchiha Sasuke Openingy Endingy Ocasí démoni Postavy-skupiny ChatBoard Kontakt. Bendologie. Úvodní stránka > Naruto > Postavy-konoha. Postavy. Mapa stránek Tisk RSS. Fotografie použita dle Creative Commons savillent,.

Naruto Naruto. Naruto je samozřejmě hlavní postava jak každý fanoušek Naruta ví.Je v týmu 7 se Haruno Sakurou a Uchihou Sasukem.O Narutově minulosti se nic moc neví ale hlavní je to že má v sobě zapečetěného démona Kyuubiho (devítiocasá liška).V posledních dílech mangy jsem zjistila,že Naruto je skutečně syn 4.hokageho Minata Namikazeho a Kushiny Uzumaki,jelikož. Kupte knihu Naruto 1: Naruto Uzumaki od Masaši Kišimoto na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25

Team 7! | Anime/manga: Naruto / Naruto: Shippuden [HakateNaruto Rock Lee Wallpaper - WallpaperSafariTemari - Naruto - POSTAVY
 • Holiday inn takeaway.
 • Poplatek za komunální odpad brno 2018.
 • Bradley cooper 2018.
 • Smajlíci omalovánky.
 • Napoleonova armada.
 • Fluoroza zubů lecba.
 • Hamlet osnova.
 • Rozhlasové hry detektivky.
 • Nakladatelství klub čtenářů.
 • Hudba z apple music do ipodu.
 • První botičky na zimu.
 • Little band brno.
 • 1 lf uk fyzioterapie.
 • Rotunda sv kateřiny znojmo.
 • Průměrná čistá mzda usa.
 • Youtube video tai chi.
 • Dlouhý široký a bystrozraký anglicky.
 • Obchod s lidmi statistiky.
 • Obly delozni vaz.
 • Jak být křehkou ženou.
 • Jak zaridit pokoj pro novorozence.
 • Hodinová sazba elektrikáře 2019.
 • Proc nemit zrcadlo v loznici.
 • Těstovinový salát s tuňákem.
 • Www lidl sk vianoce.
 • Pocasi brezen 2018.
 • Htc shop.
 • Výškopis mapa.
 • London population 2019.
 • Mandaly k vybarvení.
 • Classic c1 ecoline sbap3.
 • Kriminalky cz dabing.
 • Salát traper.
 • Jakub saic hlas.
 • Rybářské potřeby kolín.
 • Vše o práci se dřevem.
 • Minerál a hornina rozdíl.
 • Akkon 1191.
 • Fotokoutek svatba rekvizity.
 • Kupi řepkový olej.
 • Kuchyňské potřeby plzeň.